Vážné seznámení pro dlouhodobý vztah

Vážné seznámení pro nezadané zájemce o vážný vztah

Shrnutí: POUZE vážné seznámení, registrace, detailní osobní profil, osobní dotazník

ONLINE REGISTRACE & DOTAZNÍK

Nezadaní zájemci o vážný vztah

seznamka-rande wz cz

Seznamka PARTNER NA ÚROVNI patří k online seznamovacím portálům zaměřených na hledání partnera pro dlouhodobý vážný vztah nezadaných nad 30 let. Vyšší vzdělání, případně i příjem, jsou výhodou, NIKOLI PODMÍNKOU. Díky svému dlouhodobě zdokonalovanému testu osobnosti a metodě vzájemného, na testu založeného, navrhování partnerů nabízí rychlý způsob hledání vztahů založených na souladu osobnostních rysů a dlouhodobých cílů. Model seznamování se blíží klasickým seznamovacím agenturám, ale současně používá i moderní prvky vytipování na základě shody životních preferencí a charakterových vlastností.

Vážné seznámení na základě shody

Ideálním zájemcem jsou nezadaní nad 30 s vyšším vzděláním, kteří hledají vážný vztah s partnerem ve stejné životní a pracovní situaci. Online seznamka, přesněji programová funkcionalita hledání shody a harmonie mezi podobně zaměřenými jedinci zvyšuje pravděpodobnost nalezení partnera odpovídajícího představám uživatele.

Seznamka je určena pro zájemce o vážné seznámení / dlouhodobý vztah. Proto se snaží, aby mezi členy portálu bylo minimum takových, kteří její zaměření vážně neberou. K tomu napomáhá analýza a výsledky osobního dotazníku. Všem, kterým stojí za to vydat několik desítek korun za zajímavou možnost, jak poznat a případně i najít svého životního partnera, se i přes poplatek služba VYPLATÍ díky stále rychleji rostoucímu počtu nových uživatelů. Pro lepší orientaci a pohodu slouží online podpora, neustálé vylepšování a rozšiřování funkcí profilu, stránek a vyhledávacího algoritmu

Výhodou je zaměření na hledání partnera pro dlouhodobý vztah, komunita podobně smýšlejících uživatelů, rozšířený profil a propracované vyhledávání:

DALŠÍ MOŽNOSTI VÁŽNÉHO SEZNÁMENÍ
DRUHPARAMETRY
Vážné seznámeníANO, jde o hlavní zaměření online seznamovací služby
NezávazněNE, NĚNÍ URČENA PRO zájemce o FLIRT / SEX
RegistraceANO, bez registrace TO NEJDE
Doporučované údajeVěk, pohlaví, jméno, fotografie, hlavní zájmy, co si nepřejete
Osobnostní dotazníkANO, JE důležitou součástí
Komplet online?ANO, vše lze z počítače nebo mobilu
Občanstvítrvalé bydliště v SR, pro občany České a Slovenské republiky
Věková hranice/rozsah18+
REGISTRACEREGISTRACE ONLINE .. nebo podobná Seznamka vážně nad 30 let

Aktualizace: Březen 2019


Výběry / skupiny podobných seznamovacích služeb

Tzv. "seznam / přehled seznamek" je výběrem veřejně přístupných seznamovacích služeb bez ohledu na zaměření a typ seznamování, které zprostředkovává. Skupiny zaměřením podobných nabídek, v tomto případě pouze pro zájemce o dlouhodobý vztah, najdete v tzv. výběrech, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že např. seznamka XY patří do výběrů "pouze vážné", znamená to, že v tomto, resp. takto nazvaném výběru najdete jen a pouze takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že od zájemců vyžadují upřímný a závazně míněný zájem o dlouhodobý a vážný vztah. Každý z výběrů nabídek podobných svými vlastnostmi je dostupný i z rozbalovacího menu "Seznamky v menu".

Zvýšení šance na nalezení životního partnera

Pokud svůj profil již máte na této seznamce / portále založený a stále hledáte partnera nebo chcete hledání urychlit, zvažte návštěvu a registraci na podobných stránkách se stejným / vážným zaměřením

Závěrem: buďte sami sebou ..

Buďte sami sebou, uvolněte se .. a hodně štěstí!