Vážné seznámení SPOZNAJ

Seznamka vážně

Shrnutí: POUZE pro vážné seznámení, osobní dotazník, rychlá registrace, osobní profil

ONLINE REGISTRACE & DOTAZNÍK

Vážné seznámení na seznamce pro nezadané

seznamka jen vážně

Vážné seznámení pro zájemce o vážný a dlouhodobý vztah určený pro občany České a Slovenské republiky. Vyhledávání partnerů pro zaregistrované zájemce, kteří vyplnili osobní dotazník usnadňuje testu osobnosti založený na vědeckých poznarcích a zpracovaný profesionály v oboru. Vyhledání a „navrhování partnerů“ nabízí rychlejší a účinnější cestu hledání dlouhodobých vztahů založený na harmonii vzájemně ladících osobnostních charakteristik. TModel seznamování se blíží moderním seznamovacím agenturám a výrazně tak navazuje na celosvětový trend a přivádí jeho výhody na český online trh

Seznamování pro vážný vztah

Ideálním zájemcem jsou nezadaní od 30 do 35 let s vyšším vzděláním, kteří i díky pracovnímu zatížení ocení službu poskytovanou online seznamovací službou. V nalezení, přesněji doporučení, partnera zaregistrovaného na portále napomáhá vyhledávací algoritmus založený na řadě dlouhodobě testovaných a v dotazníku zadaných kritérií roky laděný podle připomínek uživatelů, aktivních členů portálu a výsledků vědeckých studií.

Přes všechna opatření nelze zaručit, že na online seznamce / seznamovací službě NEPOTKÁTE lidi, kteří neberou její zaměření a seznamování / hledání partnera upřímně a vážně. Detailní osobní dotazník i poplatek pro zaregistrované alespoň část takových odradí. Všem, kterým není líto vynaložit několik desítek korun za novou možnost najít životního partnera, se služba VYPLATÍ díky rychle rostoucímu počtu nových uživatelů, spolehlivé a aktivní uživatelské podpoře, neustále zlepšovanému uživatelskému prostředí, bohatému informativnímu osobnímu profilu a v neposlední řadě bezproblémovému provozu.

Výhodou seznamky je zacílení na hledání partnera pro dlouhodobý vztah, rostoucí počet podobně zaměřených zájemců, dobře zpracovaný profil a možnost detailního vyhledávání:

DALŠÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ
DRUHPARAMETRY
Vážné seznámeníANO, jde o hlavní zaměření online seznamovací služby
NezávazněNE, není určena pro zájemce o nezávazný vztah / flirt / sex
RegistraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Doporučované údajeVěk, pohlaví, jméno, fotografie, hlavní zájmy i to, co si nepřejete
Osobnostní dotazníkANO, vyplnění dotazníku JE PODMÍNKOU
Komplet online?ANO, vše lze pohodlně zařídit z počítače nebo mobilu
Občanstvítrvalé bydliště v ČR, pro občany České a Slovenské republiky
Věková hranice/rozsah18+
REGISTRACEREGISTRACE ONLINE .. nebo podobná Seznamka VÝHRADNĚ vážně nad 30 let

Aktualizace: leden 2021


Výběry podobných online seznamovacích služeb

Tak zvaný "seznam / přehled seznamek" je výběrem veřejných přístupných seznamovacích služeb bez ohledu na zaměření a typ seznamování, které zprostředkovává. Skupiny zaměřením podobných nabídek, v tomto případě pouze pro zájemce o vážný dlouhodobý vztah, najdete v tzv. výběrech, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že například seznamka XY patří do výběrů "pouze vážné", znamená to, že v tomto, respektive takto nazvaném výběru najdete jen a pouze takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že od zájemců vyžadují upřímný a závazně míněný zájem o dlouhodobý a vážný vztah. Každý z výběrů nabídek podobných svými vlastnostmi je dostupný i z rozbalovacího menu "Seznamky v menu".

Zvýšení šance na nalezení životního partnera

Pokud svůj profil již máte na této seznamce / portále založený a stále hledáte partnera nebo chcete hledání urychlit, zvažte návštěvu a registraci na podobných stránkách se stejným / vážným zaměřením

Závěrem: buďte sami sebou ..

Nebojte se být sami sebou, uvolněte se ... a hodně štěstí!