Vážné seznámení

Vážné seznámení online

Jen a pouze vážné seznámení

Internetové online seznamování pro převážně vážné osobní vztahy s životním partnerem, zdarma i s registračním poplatkem. Žádna z nich NENÍ určena pro nezávazná setkání bez ohledu na jakékoliv další přívlastky a cílení na jinak, než seriozně zaměřené zájemce o dlouhodobý životní vztah.

Seznamky mají svá zaměření - respektujme je ..

.. a také základní pravidla chování ke všem ostatním: "Co nerad sám, nečiň druhým" a, raději, ještě daleko nebo alespoň trochu lépe ..

Seznamky pro ty z nás, kdo mají zájem POUZE o vážné seznámení

Seznamovacích portálů jsou | najdete na Internetu stovky, ne-li rovnou tisíce. Svoje služby, které nabízejí, se snaží neustále vylepšovat a rozšiřovat. S tím roste i počet kategorií, ve kterých mohou zaregistrovaní i nezaregistrovaní zájemci vyhledávat. Bohužel, s počtem kategorií roste nejen možnost zpřesnit vyhledávání potenciálních partnerů nejen například podle věku, bydliště a zájmů, ale i dalších parametrů, do kterých, upřímně řečeno, nikomu nic není a které přitahují zájemce, o jejichž "vážných" úmyslech lze často s úspěchem pochybovat

Využijte výhody, které Vám dávají seznamky zaměřené na vážné seznámení

Seznamovací služby určené výhradně a pouze pro ty, kdo hledají životní partnery mají svou výhodu v tom, že na samém začátku odrazují zájemce o chvilkovou známost. Není sice možné vyloučit takové, kteří chtějí seznámení cíleně zneužít, ale odradí alespoň část těch, kteří se chtějí pouze "pobavit".

Tisíce sňatků a spokojených manželství i dlouhodobých partnerství jsou důkazem, že vyhledávací algoritmy pracují efektivně minimálně v těch případech, kdy zájemci osobnostní dotazník vyplnili pravdivě. Pokud hledáte životního partnera, hledejte ho tam, kde je nejvyšší pravděpodobnost nalezení spřízněné duše. Hledejte tam, kde podobně zaměření lidé se stejným cílem hledají i ostatní. I kdyby to napoprvé nevyšlo, poznáte celou řadu nových lidí, jejich zájmy, koníčky i preference. Napodruhé už poněkud bolestivé hledání bude výrazně snadnější. Přejeme Vám i sobě hodně a hodně štěstí a trpělivosti.

Pokud si od seznamek slibujete to samé co my, držíme palce, ať hledání partnera při prvním neúspěchu nevzdáte. Jde, koneckonců, o celý zbytek Vašeho života a jeho kvalitu a pohodu. Z každého setkání se snažte získat poučení - co se povedlo a co naopak ne. Z každého setkání si odneste poučení pro sebe samotné - co protistranu potěšilo a co naopak oddálilo od společného porozumění. Celý život se učíme, celý život se zdokonalujeme. I "neúspěšná" setkání jsou ve svém důsledku zdrojem, ze kterého se můžeme, a to bychom opravdu měli, poučit. Na další schůzku vyrazíme bohatší o předchozí zkušenost a jako trochu jiný, a většinou i lepší lidé. I kdyby se řada setkání za poslední dobu nepovedla, přesto zkušenost a život s takovou zkušeností stojí za to. Ještě jednou - držíme palce!