Vážné seznámení

Vážné seznámení online

Jen a pouze vážné seznámení

Internetové online seznamování pro vážné vztahy s životním partnerem, zdarma i s registračním poplatkem. NEJSOU určeny pro nezávazná setkání bez ohledu na jakékoliv další přívlastky a cílení na jinak než vážně zaměřené zájemce

Seznamky mají svá zaměření - respektujme je ..

.. a také základní pravidla chování ke všem ostatním: "Co nerad sám, nečiň druhým" a raději ještě daleko lépe ..

Seznamky pro ty z nás, kdo mají zájem POUZE o vážné seznámení

Seznamovacích portálů jsou na Internetu stovky. Svoje služby se snaží neustále vylepšovat a rozšiřovat. S tím roste i počet kategorií, ve kterých mohou zaregistrovaní i nezaregistrovaní zájemci vyhledávat. Bohužel, s počtem kategorií roste nejen možnost zpřesnit vyhledávání potenciálních partnerů nejen např. podle věku, bydliště a zájmů, ale i dalších parametrů, do kterých, upřímně řečeno, nikomu nic není a které přitahují zájemce, o jejichž "vážných" úmyslech lze pochybovat

Využijte výhody, které Vám dávají seznamky zaměřené na vážné seznámení

Seznamovací služby určené výhradně a pouze pro ty, kdo hledají životní partnery mají svou výhodu v tom, že na samém začátku odrazují zájemce o chvilkovou známost. Není sice možné vyloučit takové, kteří chtějí seznámení cíleně zneužít, ale odradí ty, kteří se chtějí pouze pobavit.

Tisíce sňatků a spokojených manželství i dlouhodobých partnerství jsou důkazem, že vyhledávací algoritmy pracují efektivně minimálně v těch případech, kdy zájemci osobnostní dotazník vyplnili pravdivě. Pokud hledáte životního partnera, hledejte ho tam, kde je nejvyšší pravděpodobnost nalezení spřízněné duše. Hledejte tam, kde se stejným cílem hledají i ostatní. I kdyby to napoprvé nevyšlo, poznáte nové lidi, jejich zájmy, koníčky i preference. Napodruhé už hledání bude výrazně snadnější. Přejeme hodně a hodně štěstí.

Pokud si od seznamek slibujete to samé co my, držíme palce, ať hledání partnera při prvním neúspěchu nevzdáte. Jde, koneckonců, o celý zbytek Vašeho života a jeho kvalitu a pohodu. Z každého setkání se snažte získat poučení - co se povedlo a co naopak ne. Z každého setkání si odneste poučení pro sebe samotné - co protistranu potěšilo a co naopak oddálilo od společného porozumění. Celý život se učíme, celý život se zdokonalujeme. I "neúspěšná" setkání jsou ve svém důsledku zdrojem, ze kterého se můžeme, a to bychom opravdu měli, poučit. Na další schůzku vyrazíme bohatší o předchozí zkušenost a jako trochu jiný, lepší člověk. I kdyby se řada setkání v poslední době nepovedla, přesto život stojí za to. Ještě jednou - držíme palce!