Vážné seznámení - seznamka vážně

Vážné seznámení online

Jen a pouze vážné seznámení

Internetové vážné online seznamování s cílem nalézt životního partnera, prostě jen pro vážné vztahy s životním partnerem. Zdarma i s registračním poplatkem. NEJSOU určeny pro nezávazná hledání / setkání bez ohledu na jakékoliv další přívlastky a cílení na jinak než závazně zaměřené zájemce o budoucí dlouhodobý vztah

Seznamky mají své zaměření - respektujme ho ..

.. a také základní pravidla chování ke všem ostatním: "Co nerad sám, nečiň druhým" a raději ještě daleko lépe ..

Seznamky pro ty z nás, kdo mají zájem o vážná seznámení

Seznamovacích portálů existují na Internetu stovky. Svoje služby i aplikace se snaží neustále vylepšovat a rozšiřovat jejich funkcionalitu. S rostoucím počtem nových funkcí roste i počet kategorií, ve kterých mohou zaregistrovaní i nezaregistrovaní zájemci vyhledávat, prohlížet a navazovat první komunikaci. Bohužel, s počtem kategorií roste nejen možnost zpřesnit vyhledávání potenciálních partnerů nejen například podle věku, bydliště a zájmů, ale i dalších vlastností, do kterých, upřímně řečeno, nikomu nic není a které přitahují zájemce, o jejichž "vážných" úmyslech lze většinou úspěšně pochybovat

Využijte výhody, které Vám dávají seznamky zaměřené na vážné seznamování

Seznamovací služby určené výhradně pro ty, kdo hledají životní partnery mají, v případě, že umožňují registraci za poplatek, svou výhodu v tom, že na samém začátku odrazují zájemce o chvilkovou známost a pobavení. Není sice možné vyloučit takové, kteří chtějí seznamku vědomě a cíleně zneužít, ale mohou odradit ty, kteří se chtějí chvilku zabavit.

Tisíce sňatků a spokojených manželství i dlouhodobých partnerství mohou být nebo jsou důkazem toho, že vyhledávací algoritmy pracují efektivně minimálně v těch případech, kdy zájemci osobnostní dotazník vyplnili pravdivě. Pokud hledáte partnera pro život, hledejte ho tam, kde je nejvyšší pravděpodobnost nalezení spřízněné duše. Hledejte tam, kde se stejným cílem a úsilím hledají i ti ostatní. I kdyby to napoprvé nevyšlo, poznáte nové lidi, jejich zájmy i zájmové preference. A poznáte i sami sebe a vlastnosti, kterých jste si u sebe zatím nevšimli. Napodruhé už bude hledání výrazně snadnější nejenom proto, že budete vědět více o tom, co nějčastěji hledávají druzí, ale i díky tomu, že budete vědět více sami o sobě. Přejeme hodně a hodně štěstí a spoustu příjemných chvil.

Mezi nově plánováné a rozpracované funkce budoucích nových webových stránek bude patřit i přehled všech, byť obtížně, dohledatelných webů na českém internetu. Bude vznikat i díky vašim připomínkám a podnětům, které zatím pečlivě schraňujeme. V dohledné době si jej budete moci stáhnout a svůj počítač nebo mobilní telefon tak, abyste se nemuseli pokaždé připojovat k Internetu, pokud budete chtít prokliknout vyhlédnutý link.

Během historicky krátké doby přijdeme s novými webovými stránkami, které budou obsahovat nejen více užitečných a často hledaných informací, ale i nové vlastnosti. Za dosavadní návštěvy, trpělivost i prokliky děkujeme. Snad Vám ty existující alespoň trochu pomohly.